Domov Štúdium Služby Mapa Kontakt Facebook Fotoalbum 2% dane Napíšte nám Prihlásenie
Navigácia
MarkGroup, JA firma

 

JA firma MarkGroup pri Strednej odbornej škole podnikania, Masarykova 24, 081 79 Prešov

Naša spoločnosť MarkGroup, JA Firma pôsobí na Strednej odbornej škole podnikania v Prešove v rámci voliteľného predmetu Aplikovaná ekonómia. V spoločnosti pracuje 21 žiakov z III.C triedy, študijného odboru 6325 M ekonomické lýceum.

Založenie MarkGroup, JA firma je plne v kompetencii Združenia študentov aplikovanej ekonómie pri strednej odbornej škole podnikania v Prešove, ktoré vzniklo na základe Zmluvy o združení podľa Občianskeho zákonníka §829 a následná zmluva bola riadne zaregistrovaná v JA SR dňa 08. 09. 2018, pod číslom AE 007/2017-2018.

Sme skupina mladých, energických a kreatívnych študentov Strednej odbornej školy s myšlienkou presadiť sa a vydať zo seba to najlepšie. Našimi hlavnými hodnotami a cieľmi sú spolupráca, poctivosť a úsilie podať čo najlepší výkon. Každý člen má právo predniesť svoje nápady a názory. Sme pripravení urobiť všetko pre dosiahnutie stanoveného cieľa.

Cieľom tohto projektu je pomôcť študentom zorientovať sa v podmienkach trhovej ekonomiky. Okrem teoretických poznatkov by študenti mali získať aj praktické skúsenosti a zručnosti v oblasti podnikania. Niektorí z nich budú mať jedinečnú šancu preveriť si svoje schopnosti a predpoklady pre manažérske činnosti.

Posledným krokom je už samotná realizácia našej podnikateľskej činnosti, vzhľadom na fakt, že sme už pevne rozhodnutí uspieť. Vynaložili sme kopec úsilia a obetovali veľa času na vylepšovaní podnikateľského zámeru, čo znamená, že musíme pokračovať v našom diele a začať plniť hlavné poslanie podnikania.

/Fotogaléria/