• Konzultačné hodiny

• Výchovný poradca

Základnou úlohou výchovného poradenstva je zabezpečovať pomoc pri riešení osobných a vzdelávacích problémov žiakov a ich profesijnej orientácii.

Výchovnou poradkyňou v našej škole je Ing. Marta Drabová.

Okrem konzultačnej a poradenskej činnosti výchovná poradkyňa koordinuje aktivity zamerané na výchovu k manželstvu a rodičovstvu, koordinuje kultúrno-spoločenské aktivity, poskytuje kariérové poradenstvo, venuje sa žiakom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, sprostredkováva kontakt žiakov a zákonných zástupcov s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie.

Žiaci a rodičia sa s výchovnou poradkyňou môžu kontaktovať v čase konzultačných hodín:
          Pondelok:  11:45 - 12:30 hod.
          Streda:        12:45 - 13:30 hod.
                             14:25
          - 15:10 hod.                                                                                                           Štvrtok:        9:00 -   9:45 hod. v kabinete č. 219.

S akýmikoľvek otázkami sa môžete obrátiť aj na e-mailovú adresu výchovnej poradkyne martadrabova@gmail.com.